park rozrywki

Rodzinny park rozrywki .
Mnóstwo atrakcji dla dzieciaków.
Milusińscy wraz z rodzicami wspinają się ,skaczą , bawią .
Panuje ogólne rozluźnienie i radość.
W końcu matka siada do stolika i pije herbatę ,podczas gdy ojciec z córką szaleją dalej.
Do stolika podchodzi starsza kobieta i pyta czy się może przysiąść .
Gdy otrzymuje potwierdzenie siada wraz z małym chłopcem.
Dziecko informuje babcię, że chce mu się pić.
Babcia przynosi sok .
Po chwili chłopiec chce frytki ,bo jest głodny.
Babcia przynosi frytki.
Dziecko mówi ,że chce galaretkę.
Babcia przynosi galaretkę.
Gdy chłopiec kończy jeść buja się na krześle i obserwuje bawiące się dzieciaki.
Babcia pyta czy nie chce iść się pobawić .
Mały zaprzecza.
Wyciąga telefon komórkowy i zaczyna grać.
Po pewnym czasie grając informuje babcię ,że chce batona i lody .
Gdy skończył jeść informuje babcię ,że mogą już iść do domu…

23 myśli nt. „park rozrywki

 1. ~mała czarna, :

  Matko kochana, a gdzie on to wszystko zmieścił????

 2. ~babcia gosia, :

  babcia z n i e w o l o n a . nie ze mna te numery. odpowiadam Mamunia nie dala kasy. a babcia jest babcia i nie pracuje. i co????

 3. No nie!!!! Ale czyja to wina? Malucha? A kto sobie dał wejść na głowę? Babcia?

  Moja babcia jest przekochana (i dzięki Bogu jeszcze jest!!) ale pamiętam, że jak miałam może 6-7 lat i „próbowałam” się podobnie zachować (jak to dziecko), to babcia, w miły acz skuteczny sposób ucięła moje próby: „Ile lat mają twoje nogi? A ile lat mają nogi babci? Babci nogi już się dużo nachodziły, idź sobie przynieś XXX sama” – w spokojny i uprzejmy sposób, ale małemu dziecku wyobrażenie sobie ile lat mają jego nogi i nogi babci – bardzo pomaga w zrozumieniu!!!

 4. Oj coś czuje, że ktoś miał ochotę dołożyć babciom.
  Przez 8 lat zajmowałam się wnukiem, po 14 godzin dziennie, gdy jego rodzice byli w pracy. Wnuczek nie miał grama nadwagi. Mój syn także igdy nie by
  ł za gruby, nawet do slubu szedł szczupły, zgrabny mężczyzna.
  Ponad rok temu synowa urodziła córkę i sama się nią zajmuje. Dzecko ma takanadwagę, że jak ją zobaczyłam to się przeraziłam, a i wnczek teraz jest gruby nie mówiąc o moim synu.
  Babcia chodziła z wnukiem na sanki, łyżwy, na basen. A teraz siedzi przed komputerem.Poza tym babcia gotowała normalne domowe obiady, a teraz najczęściej pizza do domu.

 5. O rany ! To już nie ma nic ciekawszego na świecie poza grami w komórce ? :-( Co za świat. Co za dzieci. Ehh…

 6. Rany, coraz więcej dzieciaków widzę nawetna podwórku, które zamiast na huśtawce lub karuzeli, siedzą na krawężniku lub ławce z komórką. Ale dyrygowanie babcią to już przesada.

 7. ~NOSTRADAMUS, :

  A później ważąc 150 kilo będzie się obrażał, że wołają na niego grubas…

 8. A potem słyszymy o 230 kg trzynastolatku. Już nie mówiąc o tym, jak kiepska jest to relacja rodzinna…

 9. No cóż… w końcu park rozrywki ;) Dla jednych rozrywką jest zabawa, dla innych jedzenie… choć szkoda chłopca.

 10. No, „grzeczna Babunia”, bez dwóch zdań.
  Za 10 lat wnusio powie:”Stul pysk, babciu”.A ona stuli prawdopodobnie…A potem , gdy wnusio zażąda dołożenia się do zakupu jego samochodu, jego mieszkania itp także mu nie odmówi.Bo bardzo go kocha.Współczuję przyszłej żonie tego chłopca.Wyrasta na strasznego narcyza.

 11. dzieci dzisiaj nie potrafią się bawić. A już na pewno nie same, nie znajdą sobie zajęcia, brak im kreatywności. Szkoda mi takich dzieci. Zdecydowanie wolę swoje dzieciństwo pełne szaleństw i zabaw w piaskownicy, na ulicy, na dworze po prostu.

 12. Straszne !!!!!!!
  ale tak to jest jak w domu rodzice chcą się pozbyć dziecka, i siedzi i ogląda godzinami telewizję. Smutne dzieciństwo.

 13. Szkoda babci. Im dziecko będzie starsze, tym większe będzie miało wymagania, którym babcia nie będzie mogła sprostać i co wtedy?

 14. Bardzo podobaja mi się niemal wszystkie Twoje wpisy, odnajduje w nich cos naprawdę wielkiego, waznego :) Masz swietne pomysły na tytuly oraz na sama ich tresc, co jest bardzo wazne nie są za dlugie, ale tez nie są mocno krotkie, dzieki czemu przyjemnie się je czyta :) Tak więc wszystko na plus, na pewno Cię jeszcze odwiedze. Pozdrawiam :)

 15. I potem sie dziwić, że dzieci sa otyłe, uzależnione od gier i dostają to, czego chcą. Babcia powinna się zachowywac inaczej. Ale niestety dużo babć – nie wszystkie oczywiście – robia to, na co tylko wnuczeta mają ochote. To jest głupota, bo to nie jest na pewno wychowanie. Taki malec owija sobie ludzi wokol palca i robi, co chce. nie podoba mi się to, bardzo mi sie nie podoba.

 16. No ten mały to jakiś nowy dyktatorek nam rośnie. Tak rządzić babcią to po prostu aż prosi się by mu zwrócić uwagę choć w tym wypadku nie wiadomo komu zwrócić tą uwagę – jemu czy babci, że tak daje sobą manipulować i rządzić. A babcia niech tak dalej go uczy to jak ktoś już wcześniej napisał za 10 lat powie wnusio babci na pewno coś „miłego”.

 17. Parki rozrywki to coś fantastycznego, idealne miejsce do spędzenia wspólnie czasu w gronie rodziny i najbliższych. Dobrze, że dużo takich miejsc jest na świecie, dzięki temu można bardzo fajnie spędzić czas i się zbawić, odstresować od codziennego życia i codziennych obowiązków. Jest to co prawda wydatek, ale uważam, że warto.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>